Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Казвам се...И съм от...

Позитиви и Негативи.

Re: Казвам се...И съм от...

Мнениеот ddp » 10 Мар 2020 13:51

delcho93 написа:Здравейте казвам се Делчо Живея в Пловдив :)

Добре дошъл
Нека да започнем с това че ми е все едно ...... И
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот скромна » 21 Апр 2020 10:07

Поздрави на всички колеги. Името ми е Ина, бабка - разбойник, от София , скитам по рекичките наоколо от една година. Посъбрах малко обезсърчителен опит и вече филосовски си плакна легенчето, оставила голямата кошница на рафта за злато. След карантината, може да се включа по-активно. Пожелавам успех на търсещите и добив за намиращите.
скромна

Мнениеот rumkos85 » 21 Апр 2020 10:52

Привет!
Много точно си го написала.Плакненето на легенчето е най-вълнуващата част.
rumkos85
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ТЕНН » 21 Апр 2020 17:09

Здравейте Казвам се Теню и съм от Бургас а по точно от Ветрен.Прочетох като начало няколко теми и съм окуражен. Злато имало значи за всички. Аз се занимавам от скоро и с извличане на злато от стари каси от касовници защото съм им коликционер и доста често изпадат такива с износване или отчупване, та искам и да опитам място където има със сигурност, но е много дребно и дори на прах така да се каже. Та ще се радвам ако се опознаем и помагаме. Благодаря предварително за вниманието А за годините съм стар младеж на 59г
ТЕНН

Мнениеот bulv » 22 Апр 2020 23:38

Здравейте колеги.
Казвам се Владо и съм от Кърджали.
От скоро се запалих по хобито, но доста ми е влезнало в кръвта макар, че нищо не разбирам започнах да обикалям деретата и да чета. За сега разбрах, че само с четене не става :). Тук има много полезна информация и се надявам да ми помогне скоро да усетя тръпката от успеха. Пожелавам на всеки да намира по някой пълен джоб с самородки - честичко :). nugget
bulv

Мнениеот pscorpions » 27 Апр 2020 11:12

Добре дошли на новите колеги. Докато сме в изолация четете форума, защото има какво да научите и проби - може в градината или на балкона. Не се подигравам на никого, в градините има достатъчно материал за промиване, а на балкона саксии с цветя. Който желае и на реката.
Живей така че когато умреш и гробаря да плаче над гроба ти !!!
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот iageorgiev » 27 Апр 2020 22:51

Здравейте, благодаря за приема.
Казвам се Ивайло и съм на 39 години от гр.Плевен.
Нямам много опит,но ми е доста интересно това хоби.
Излизал съм два три пъти с приятели на поточета и реки около Априлци,но почти нищо.
Така или иначе няма какво да се прави покрай този вирус та започвам да чета форума.Вярвам а и съм сигурен,че ще науча много от вас.

Поздрави от мен и да сте силни в кръста!
iageorgiev

Мнениеот A.S.Kanara » 27 Апр 2020 23:10

Здравейте. Казвам се Ангел Савов. На 30години съм и се запалих по търсенето на злато от нета и клипчетата там. В началото си мислих, че е хоп слизаш в дерето копаш вадиш и ставаш богат. Да ама не. Дълго време си нямах хоби освен колите и в един прекрасен ден реших да си създам такова. Грабнах един леген от 3лв. Взех една лопата и газ на реката на Първенец над Пловдив от където съм. Копах цял ден без грам мисъл и на края бях разочарован, но не загубих желание. Достигнах до извода, че иска информация. Потърсих поогледах и попаднах на картата на БАТСЗМ. От там стана весело. Вместо да седна да чета аз се юрнах да гоня едни жълти точки из област Пловдив и 4000км. И тонове пръст по-късно видях три микронни златинки. Забравих да спомена, че имах глупостта цяла седмица да творят улей в гаража си който в крайна сметка се оказа пълен и адски тежък провал. В крайна сметка започнах да се заглеждам по форуми и страници и започнах да чета. Така се запознах с колега от Стара Загора, с който направихме първия смислен излет. Въпреки чистият му късмет и липса на адекватни проби изкарахме малко злато, Но моето творение (улея) си го върна там от където беше дошло. После дойде ред на още много четене и нов улей. Той задържаше нещичко, но пак беше далеч от истината, но опита ми вече почваше да проговаря, и така дойде ред на опробване и създаване на улей, който отне почти седмица и до момента не е изтървал и десета. Влезнах във форума, защото разбрах, че е извор на информация и буквар за знания, които ще ми бъдат необходими за хобито, което харесвами което смятам да превърна в свой окончателен занаят.
A.S.Kanara

Мнениеот РАЛКО81 » 29 Апр 2020 08:45

Благодаря за приема, казвам се Радомир живея в София, от скоро се занимавам с това прекрасно хоби.Пожелавам на всички успех.
РАЛКО81

Предишна

Назад към Похвали и оплаквания